Afspraakdagen (18-19)

HAASRODE - INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans zaterdag 1 september 10u
AMT/MT Boudewijn Cox zaterdag 1 september 10u
AMT/MT Steven De Baecke maandag 3 september 18u
Blokfluit (nieuwe leraar) dinsdag 4 september 18u
Cello Jaap Kruithof maandag 3 september 18u
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 4 september 18u
Contrabas Eva Bekaert dinsdag 4 september 18u
Dwarsfluit Christine Achten zaterdag1 september 10u
Fagot Wannes Cuvelier woensdag 5 september 14u
Gitaar Stefaan Baert woensdag 5 september 18u
Gitaar Geert Claessens dinsdag 4 september 18u-20u
Gitaar Koen Claeys maandag 3 september 18u-20u
Gitaar Sim Van Thienen dinsdag 4 september 18u
Gitaar BP Herman Acke maandag 3 september 18u
Gitaar BP Sim Van Thienen maandag 3 september 18u
Harp Eva Verheyen donderdag 6 september 18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 5 september 16u-18u
Hoorn Els Wilmaers maandag 3 september 18u
Klarinet Erwin De Ryck woensdag 5 september 18u
Kopers Roger Derongé woensdag 5 september 18u
Piano Inge Bellens dinsdag 4 september 18u
Piano/BP Suzanne D’Hertefelt woensdag 5 september 17u -18u30
Piano Isabelle Robesyn dinsdag 4 september 18u
Piano Ingrid Stoop donderdag 6 september 18u
Piano Saartje Van der Aerschot maandag 3 september 18u
Piano/BP Carl Vandoorne vrijdag 7 september 17u
Slagwerk Guy Remmerie zaterdag 1 september 10u
Slagwerk Tom Pipeleers dinsdag 4 september 18u
Saxofoon Liesbet Berbé dinsdag 4 september 18u-20u
Saxofoon Erwin De Ryck woensdag 5 september 18u
Viool Tijl Dufour dinsdag 4 september 18u
Viool Teresa Roosen woensdag 5 september 18u
Viool Greet Verhulst dinsdag 5 september 18u
Zang/Stemv. Lieve Jansen zaterdag 1 september 10u

HAASRODE - WOORDKUNST

Woord zaterdag 1 september 9u-10u Woordatelier
10u-12u30 3e en 4e graad
Literaire creatie Leen van den Berg maandag 3 september 9u30

OUD-HEVERLEE - INSTRUMENT

AMT Steven De Baecke dinsdag 4 september 18u (in SJW)
Cello Jaap Kruithof maandag 3 september 18u (in Ha)
Cello Isabelle Robesyn maandag 3 september 18u
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 4 september 18u ( in SJW )
Gitaar Geert Claessens woensdag 5 september 16u-18u
Klarinet Erwin De Ryck dinsdag 4 september 18u
Kopers Roger Derongé dinsdag 4 september 18u
Piano Ingrid Stoop maandag 3 september 18u
Piano / BP Carl Vandoorne donderdag 6 september 17u
Piano Liesbeth Vande Kerkhof zaterdag 1 september 12u
Saxofoon Liesbet Berbé dinsdag 4 september 18u
Saxofoon Erwin De Ryck maandag 3 september 18u-20u
Viool Greet Verhulst woensdag 5 september 15u
Viool Tijl Dufour vrijdag 7 september 18u
Zang Lieve Jansen zaterdag 1 september 10u (in Ha)

OUD_HEVERLEE - WOORDKUNST

Literaire creatie Leen van den Berg woensdag 5 september 19u

VAALBEEK - INSTRUMENT

Orgel (nieuwe leraar) vrijdag 7 september 18u

ST-JORIS-WEERT - INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 6 september 18u
AMT Steven De Baecke dinsdag 4 september 18u
Contrabas Eva Bekaert woensdag 5 september 18u
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 4 september 18u
Gitaar Stefaan Baert maandag 3 september 18u
Hoorn Els Wilmaers dinsdag 4 september 17u
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt maandag 3 september 17u-18u30
Piano Ingrid Stoop woensdag 5 september 17u
Traverso Sien Huybrechts maandag 3 september 18u
Viool Greet Verhulst zaterdag 1 september 11u
Experimentele muziek Jasper Vanpaemel woensdag 5 september 19u

ST-JORIS-WEERT - WOORDKUNST

Woord dinsdag 4 september 16u-17u AVV
17u-19u 3e graad
19u-20u 4e graad