Afspraakdagen (19-20)

HAASRODE – INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 5 september 18u – 20u
AMT/MT Steven De Baecke maandag 2 september 18u
Blokfluit Katherine Rooman dinsdag 3 september 18u
Cello Jaap Kruithof maandag 2 september 18u
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 3 september 18u
Contrabas Eva Bekaert dinsdag 3 september 18u
Dwarsfluit Christine Achten woensdag 4 september 18u
Fagot Wannes Cuvelier woensdag 4 september 18u
Gitaar Stefaan Baert maandag 2 september 18u
Gitaar Geert Claessens dinsdag 3 september 18u-20u
Gitaar Koen Claeys maandag 2 september 18u-20u
Gitaar Sim Van Thienen dinsdag 3 september 18u
Gitaar BP Herman Acke maandag 2 september 18u
Gitaar BP Sim Van Thienen maandag 2 september 18u
Harp Astrid Desantoine donderdag 5 september 18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 4 september 16u-18u
Hoorn Els Wilmaers maandag 2 september 18u
Klarinet Erwin De Ryck woensdag 4 september 18u
Kopers Jeroen Bavin woensdag 4 september 18u
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 2 september 19u
Piano Inge Bellens dinsdag 3 september 18u
Piano/BP Suzanne D’Hertefelt woensdag 4 september 16u30 – 18u
Piano/BP Lucas Heytens maandag 2 september 18u
Piano Ingrid Stoop donderdag 5 september 18u
Piano/BP Saartje Van der Aerschot maandag 2 september 18u – 20u
Slagwerk Guy Remmerie donderdag 5 september 18u
Slagwerk Tom Pipeleers maandag 2 september 19u30
Saxofoon Willem Buyse maandag 2 september 18u30 – 19u30
Saxofoon Raf Cornelis dinsdag 3 september 18u
Saxofoon Erwin De Ryck woensdag 4 september 18u
Viool Tijl Dufour dinsdag 3 september 18u-20u
Viool Teresa Roosen woensdag 4 september 18u
Viool Greet Verhulst dinsdag 3 september 18u
Zang Lieve Jansen dinsdag 3 september 18u

HAASRODE – WOORDKUNST

Woord Afspraken voor leerlingen graad 4   9u – 10u
Woord Kindertoneel   10u – 11u
Woord Afspraken voor leerlingen graad 3   11u – 12u
Literaire creatie Leen van den Berg maandag 2 september 9u30

OUD-HEVERLEE – INSTRUMENT

AMT Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u (in SJW)
Cello Jaap Kruithof maandag 2 september 18u (in Ha)
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 3 september 18u (in Ha)
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u (in SJW)
Gitaar Geert Claessens woensdag 4 september 16u-18u
Klarinet Erwin De Ryck dinsdag 3 september 18u
Kopers Jeroen Bavin dinsdag 3 september 18u
Piano Ingrid Stoop maandag 2 september 18u
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt donderdag 5 september 16u30 – 18u
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 2 september 19u
Saxofoon Willem Buyse maandag 2 september 16u30 – 18u
Saxofoon Erwin De Ryck dinsdag 3 september 18u
Viool Greet Verhulst woensdag 4 september 18u
Viool Tijl Dufour vrijdag 6 september 18u-20u
Zang Lieve Jansen dinsdag 3 september 18u (in Ha)

OUD_HEVERLEE – WOORDKUNST

Literaire creatie Leen van den Berg donderdag 5 september 19u

VAALBEEK – INSTRUMENT

Orgel Denis Roosen vrijdag 6 september 18u

ST-JORIS-WEERT – INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 5 september 18u-20u (in Ha)
AMT Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u
Contrabas Eva Bekaert woensdag 4 september 18u
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u
Gitaar Stefaan Baert dinsdag 3 september 18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 4 september 14u – 15u30
Hoorn Els Wilmaers dinsdag 3 september 17u
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt maandag 2 september 16u30 – 18u
Piano Ingrid Stoop woensdag 4 september 18u
Traverso Katherine Rooman    
Viool Greet Verhulst zaterdag 7 september 11u
Experimentele muziek Jasper Vanpaemel dinsdag 3 september 19u

ST-JORIS-WEERT – WOORDKUNST

Woord Dinsdag 3 september Kindertoneel 16u – 17u
    Graad 3 17u – 19u
    graad 4 19u – 20u