Afspraakdagen (19-20)

HAASRODE - INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 5 september
AMT/MT Steven De Baecke maandag 2 september
Blokfluit Katherine Rooman dinsdag 3 september
Cello Jaap Kruithof maandag 2 september
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 3 september
Contrabas Eva Bekaert dinsdag 3 september
Dwarsfluit Christine Achten woensdag 4 september
Fagot Wannes Cuvelier woensdag 4 september
Gitaar Stefaan Baert maandag 2 september
Gitaar Geert Claessens dinsdag 3 september
Gitaar Koen Claeys maandag 2 september
Gitaar Sim Van Thienen dinsdag 3 september
Gitaar Matthias Van Cutsem vrijdag 6 september
Gitaar BP Herman Acke maandag 2 september
Gitaar BP Sim Van Thienen maandag 2 september
Harp Astrid Desantoine donderdag 5 september
Hobo Korneel Alsteens woensdag 4 september
Hoorn Els Wilmaers maandag 2 september
Klarinet Erwin De Ryck woensdag 4 september
Kopers (nieuwe leraar) woensdag 4 september
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 2 september
Piano Inge Bellens dinsdag 3 september
Piano/BP Suzanne D’Hertefelt woensdag 4 september
Piano/BP Lucas Heytens maandag 2 september
Piano Ingrid Stoop donderdag 5 september
Piano/BP Saartje Van der Aerschot maandag 2 september
Slagwerk Guy Remmerie donderdag 5 september
Slagwerk Tom Pipeleers maandag 2 september
Saxofoon Liesbet Berbé maandag 2 september
Saxofoon Erwin De Ryck woensdag 4 september
Viool Tijl Dufour dinsdag 3 september
Viool Teresa Roosen woensdag 4 september
Viool Greet Verhulst dinsdag 3 september
Zang Lieve Jansen dinsdag 3 september

HAASRODE - WOORDKUNST

Woord
Literaire creatie Leen van den Berg maandag 2 september

OUD-HEVERLEE - INSTRUMENT

AMT Steven De Baecke dinsdag 3 september
Cello Jaap Kruithof maandag 2 september
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 3 september
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 3 september
Gitaar Geert Claessens woensdag 4 september
Klarinet Erwin De Ryck dinsdag 3 september
Kopers (nieuwe leraar) dinsdag 3 september
Piano Ingrid Stoop maandag 2 september
Piano / BP Suzanne D'Hertefelt donderdag 5 september
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 2 september
Saxofoon Liesbet Berbé maandag 2 september
Saxofoon Erwin De Ryck dinsdag 3 september
Viool Greet Verhulst woensdag 4 september
Viool Tijl Dufour vrijdag 6 september
Zang Lieve Jansen dinsdag 3 september

OUD_HEVERLEE - WOORDKUNST

Literaire creatie Leen van den Berg donderdag 5 september

VAALBEEK - INSTRUMENT

Orgel Denis Roosen vrijdag 6 september

ST-JORIS-WEERT - INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 5 september
AMT Steven De Baecke dinsdag 3 september
Contrabas Eva Bekaert woensdag 4 september
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 3 september
Gitaar Stefaan Baert dinsdag 3 september
Hobo Korneel Alsteens woensdag 4 september
Hoorn Els Wilmaers dinsdag 3 september
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt maandag 2 september
Piano Ingrid Stoop woensdag 4 september
Traverso Sien Huybrechts maandag 2 september
Viool Greet Verhulst zaterdag 7 september
Experimentele muziek Jasper Vanpaemel dinsdag 3 september

ST-JORIS-WEERT - WOORDKUNST

Woord dinsdag 3 september