Afspraakdagen (20-21)

HAASRODE – INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans zaterdag 5 september 10u
AMT/MT Steven De Baecke donderdag 3 september 18u
Blokfluit Katherine Rooman dinsdag 1 september 18u
Cello Jaap Kruithof woensdag 2 september 18u
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 1 september 18u
Contrabas Eva Bekaert dinsdag 1 september 18u
Dwarsfluit Christine Achten woensdag 2 september 18u
Fagot Wannes Cuvelier woensdag 2 september 18u
Gitaar Stefaan Baert woensdag 2 september 18u-19u
Gitaar Geert Claessens dinsdag 1 september 18u-20u
Gitaar Koen Claeys maandag 7 september 18u-20u
Gitaar Sim Van Thienen dinsdag 1 september 18u-19u
Gitaar Jonas Gedeshi vrijdag 4 september 18u
Gitaar BP Herman Acke maandag 7 september 18u
Harp Sophie Baguet vrijdag 4 september 18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 2 september 16u30-17u30
Hoorn Els Wilmaers dinsdag 1 september 18u
Klarinet Erwin De Ryck woensdag 2 september 18u
Kopers Jeroen Bavin woensdag 2 september 18u
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 7 september 19u
Piano Inge Bellens dinsdag 1 september 18u
Piano/BP Suzanne D’Hertefelt woensdag 2 september 16u30 – 18u
Piano/BP Lucas Heytens donderdag 3 september 18u
Piano Ingrid Stoop donderdag 3 september 18u
Piano/BP Saartje Van der Aerschot woensdag 2 september 18u – 20u
Slagwerk Guy Remmerie donderdag 3 september 18u
Slagwerk Tom Pipeleers dinsdag 1 september 19u30
Saxofoon Maarten Vergauwen dinsdag 1 september 18u
Saxofoon Erwin De Ryck woensdag 2 september 18u
Viool Tijl Dufour dinsdag 1 september 18u-20u
Viool Teresa Roosen woensdag 2 september 17u-19u
Viool Greet Verhulst dinsdag 1 september 18u
Zang Lieve Jansen dinsdag 2 september 18u

HAASRODE – WOORDKUNST

Woord Heleen en Lotte 2e graad zaterdag 5 september 9u – 10u30
Woord Veva en Lotte 3e graad zaterdag 5 september 10u30 – 11u30
Woord Veva en Lotte 4e graad zaterdag 5 september 11u30 – 12u30
Woord Marika 3e graad woensdag 2 september 17u – 18u
Woord Heleen VW woensdag 2 september 20u – 22u
Schrijven Leen van den Berg C1 woensdag 2 september 9u30
Schrijven Leen van den Berg C2 maandag 7 september 19u

OUD-HEVERLEE – INSTRUMENT

Cello Koen Berger maandag 7 september 18u
Cello Jaap Kruithof woensdag 2 september 18u30 (in Ha)
Cello Isabelle Robesyn dinsdag 1 september 18u (in Ha)
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 1 september 18u (in SJW)
Gitaar Geert Claessens woensdag 2 september 16u-18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 2 september 14u30-15u30
Klarinet Erwin De Ryck dinsdag 1 september 18u
Kopers Jeroen Bavin dinsdag 1 september 18u
Piano Ingrid Stoop maandag 2 september 18u
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt donderdag 5 september 16u30 – 18u
Piano Liesbeth Vande Kerkhof maandag 2 september 19u
Saxofoon Willem Buyse maandag 2 september 16u30 – 18u
Saxofoon Erwin De Ryck dinsdag 3 september 18u
Viool Greet Verhulst woensdag 4 september 18u
Viool Tijl Dufour vrijdag 6 september 18u-20u
Zang Lieve Jansen dinsdag 3 september 18u (in Ha)

OUD_HEVERLEE – WOORDKUNST

Literaire creatie Leen van den Berg donderdag 5 september 19u

VAALBEEK – INSTRUMENT

Orgel Denis Roosen vrijdag 6 september 18u

ST-JORIS-WEERT – INSTRUMENT

Accordeon Elien Huysmans donderdag 5 september 18u-20u (in Ha)
AMT Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u
Contrabas Eva Bekaert woensdag 4 september 18u
Dwarsfluit Steven De Baecke dinsdag 3 september 18u
Gitaar Stefaan Baert dinsdag 3 september 18u
Hobo Korneel Alsteens woensdag 4 september 14u – 15u30
Hoorn Els Wilmaers dinsdag 3 september 17u
Piano / BP Suzanne D’Hertefelt woensdag 2 september ?
Piano Ingrid Stoop woensdag 2 september 18u
Viool Greet Verhulst donderdag 3 september 11u
Experimentele muziek Jasper Vanpaemel dinsdag 1 september 19u

ST-JORIS-WEERT – WOORDKUNST

Woord Marika en Lotte 2e graad dinsdag 1 september 16u – 18u
Woord Marika en Lotte 3e graad dinsdag 1 september 18u – 19u30
Woord Heleen en Lotte 4e graad dinsdag 1 september 18u – 19u30