Woord: Uurroosters (1617)

Jongeren (versie 2 sept 2016)

​Cursus Locatie​ ​Lesdag ​Uur ​Lesgever ​Voor wie / tip
L1-L2 AVV SJW dinsdag 16u00-17u00 Lotte Vannieuwenborg Kinderen 3e + 4e leerjaar basisschool
L3-L4 AVV SJW dinsdag 16u00-17u00 Veva De Blauwe Kinderen 5e + 6e  leerjaar basisschool
L1-L2 AVV HA zaterdag 10u00-11u00 Lotte Vannieuwenborg Kinderen 3e + 4e leerjaar basisschool
L3-L4 AVV HA zaterdag 10u00-11u00 Veva De Blauwe Kinderen 5e + 6e  leerjaar basisschool
M1-M2 Voordracht SJW dinsdag 17u00-18u00 Veva De Blauwe
M1-M2Voordracht SJW dinsdag 17u00-18u00 Lotte Vannieuwenborg
M1-M2 Drama SJW dinsdag 18u00-19u00 Lotte Vannieuwenborg  2u aansluitend
M1-M2 Voordracht SJW woensdag 13u30-14u30 Caroline Petrick
​M1-M2 Drama ​SJW ​woensdag ​14u30-15u30 ​Caroline Petrick ​2u aansluitend
M1-M2 Voordracht SJW woensdag 15u30-16u30 Caroline Petrick
M1-M2Voordracht HA woensdag 17u00-18u00 Caroline Petrick
M1-M2 Drama HA woensdag 18u00-19u00 Caroline Petrick 2u aansluitend
M1-M2 Voordracht HA woensdag 19u00-20u00 Caroline Petrick
​M3 Toneel ​SJW ​dinsdag 19u00-20u00​ Lotte Vannieuwenborg 2u aansluitend
M3 ​Voordracht ​SJW ​dinsdag ​20u00-21u00 Veva De Blauwe
M3 Toneel HA zaterdag 12u00-13u00 Lotte Vannieuwenborg  2u aansluitend
M3 Voordracht HA Zaterdag 13u00-14u00 Lotte Vannieuwenborg
H1-3 ​Voordracht ​HA ​zaterdag ​09u00-10u00 ​Gunther Samson
​H1 Voordracht HA​ ​zaterdag 09u00-10u00​ ​Veva De Blauwe
H1 Voordracht HA Zaterdag 09u00-10u00 Lotte Vannieuweborg
​Repertoirestudie voordracht ​HA ​zaterdag ​10u00-11u00 ​Gunther Samson ​sluit aan op voordracht H
H2-3 Voordracht HA Zaterdag 11u00-12u00 Veva De Blauwe
H3 Voordracht HA Zaterdag 11u00-12u00 Lotte Vannieuwenborg
H jong ​Toneel HA​ ​zaterdag ​11u00-13u00 ​Gunther Samson
​repertoirestudie toneel jongeren ​HA zaterdag ​13u00-14u00 ​Gunther Samson
​repertoirestudie ​SJW dinsdag ​19u00-20u00 Veva De Blauwe​ ​sluit aan op voordracht H
H1 voordracht SJW dinsdag 18u00-19u00 Veva De Blauwe
H1 voordracht SJW dinsdag 20u00-21u00 Lotte Vannieuwenborg